Welkom op het platform voor sport, bewegen en vrije tijd in de gemeente Kampen
Sportief in Balans 50+ Aerobics
Sportief in Balans 50+ Aerobics
Dit programma is specifiek voor vrouwen. Opwarming van spieren met gecombineerde loop -en stapvormen zijn een belangrijk onderdeel van dit programma. Bij spierversterkende oefeningen kun je denken aan circuits, spel of bewegen op muziek. Ademhalings- en ontspanningsoefeningen, oefeningen voor conditie en uithoudingsvermogen komen ook aan bod. Samen actief bezig zijn, in een gezellige groep en dan fitter worden in je eigen tempo en niveau? Dat is de kern van dit programma.
Soms sport de groep buiten de zaal, bij warm weer bijvoorbeeld. Dat kan in de vorm van fietsen, wandelen of een circuit in de buitenlucht. Eens per jaar drinken de vrouwen samen koffie op een andere locatie. Wie belangstelling heeft voor Sportief in Balans 50+ bij RKDOS kan 2 gratis proeflessen volgen. U kunt daarvoor contact opnemen met de trainer.
Let op! Er zijn meerdere lessen op verschillende tijden van deze activiteit.
Woensdag 9.00-10.00 uur Turn Centrum Kampen
Woensdag 10.00-11.00 uur Turn Centrum Kampen
Woensdag Aerobics 19.00-20.00 uur Prisma school
Ga naar: https://www.rkdos.nl/50plus
Voor het complete aanbod!
Alles over deze activiteit
Hieronder vind je alle informatie over de activiteit. Inschrijven voor deze activiteit gaat niet via deze Sportpas website. Wanneer je hiernaast op de knop 'Inschrijven via..' klikt wordt je doorgestuurd naar een externe pagina om in te schrijven.
Informatie
Soort activiteit: | sport |
Beschrijving aanbod: |
Sportief in Balans 50+ Aerobics Dit programma is specifiek voor vrouwen. Opwarming van spieren met gecombineerde loop -en stapvormen zijn een belangrijk onderdeel van dit programma. Bij spierversterkende oefeningen kun je denken aan circuits, spel of bewegen op muziek. Ademhalings- en ontspanningsoefeningen, oefeningen voor conditie en uithoudingsvermogen komen ook aan bod. Samen actief bezig zijn, in een gezellige groep en dan fitter worden in je eigen tempo en niveau? Dat is de kern van dit programma.
Soms sport de groep buiten de zaal, bij warm weer bijvoorbeeld. Dat kan in de vorm van fietsen, wandelen of een circuit in de buitenlucht. Eens per jaar drinken de vrouwen samen koffie op een andere locatie. Wie belangstelling heeft voor Sportief in Balans 50+ bij RKDOS kan 2 gratis proeflessen volgen. U kunt daarvoor contact opnemen met de trainer. Let op! Er zijn meerdere lessen op verschillende tijden van deze activiteit. Woensdag 9.00-10.00 uur Turn Centrum Kampen Woensdag 10.00-11.00 uur Turn Centrum Kampen Woensdag Aerobics 19.00-20.00 uur Prisma school
Ga naar: https://www.rkdos.nl/50plus Voor het complete aanbod! |
Leeftijdscategorie: | 50 tot 100 jaar |
Aantal plaatsen: | 20 |
Aantal lessen: | 1 |
Locatie: |
Prisma school Kampen |
Aanbieder: | RKDOS Kampen & IJsselmuiden |
Bijzonderheden: | sportkleding en zaalschoenen |
Datum | Begintijd | Eindtijd |
---|---|---|
woensdag 20 september 2023 | 10:00 uur | 11:00 uur |
< Terug naar het overzicht
Contactgegevens
Daphne Best
Telefoonnummer overdag:
0610823266
Telefoonnummer 's avonds:
0610823266
E-mailadres:
Website:
Volg ons
© 2023 SPORTPAS.NL EN CULTUURPAS.NL ZIJN INITIATIEVEN VAN SPORTSCAN - PRIVACYVERKLARING | VRAGEN | PROCLAIMER | TOEGANKELIJKHEID